Záverečný turnaj vo futsale chlapcov

Zober loptu-nie cigarety a drogy! V rámci tohto projektu prebiehal od októbra do decembra Dlhodobý minifutbalový turnaj školy. Zapojilo sa do neho šesť družstiev: Retro, United, Spartak Trnava, Casablanka, Barca a Limpopo.

Prvé miesto si v tejto dlhodobej súťaži vybojovalo družstvo Spartak Trnava, druhé United a tretie Retro. Najlepšími hráčmi sa stali Gejza Radnóczy- Retro (I.C), Ján Balog -Spartak Trnava (I.C) a Martin Hanzlovič-Spartak Trnava (III.H) a Gejza Staz- Casablanca (III.C). Za najlepšieho strelca vyhodnotili Martina Hanzloviča. Títo športovci získali individuálne ceny za dlhodobý turnaj.

V telocvični našej školy prebiehal v piatok, 18. decembra záverečný turnaj vo futsale chlapcov. Na jeho otvorení sa zúčastnil aj riaditeľ školy PaedDr. Jaroslav Bagačka. Hrali tri družstvá, ktoré sa umiestnili na popredných priečkach v dlhodobom minifutbalovom turnaji školy, Spartak Trnava, United a Retro.

„Je to tradičná akcia, ktorá sa koná v decembri, tesne pred prázdninami. Jej cieľom je hlavne propagácia športu, ako aj pritiahnutie čo najviac detí k športovým aktivitám, aby doma nesedeli pri počítačoch,“ povedal organizátor oboch športových aktivít, vyučujúci telesnej výchovy Mgr. Róbert Galamb.

Prvé miesto si napokon vybojovalo družstvo Spartak Trnava, druhé United a tretie Retro. Najlepším a zároveň aj najvšestrannejším hráčom sa stal Jakub Purgát (III.P), najlepším strelcom, ktorý nastrieľal 11 gólov, Denis Caban (II.H) a najlepším brankárom Andreas Slanina (IV.H). Ocenenie za najkrajší gól si odniesol Štefan Várady (III.C).

Ceny do súťaže boli zakúpené z prostriedkov Rodičovského združenia, cenou – darčekovým košom prispel riaditeľ školy PaedDr. Jaroslav Bagačka. Tento turnaj bol prvým zo sprievodných športových akcií pri príležitosti osláv 70. výročia založenia našej školy, ktoré budú prebiehať v roku 2016.

[nggallery id=168]