Kúzla mladej barmanky Terezky  na Kurinci

Naša hoteláčka Tereza Miklovičová predviedla v sobotu, 22. júla na Kurinci v Bufete Kaskády barmanskú šou. Drinky s nádychom leta miešala pred zrakmi zákazníkov pod záštitou značky Jägermeister. Pripravila horiaci drink, lady drink Jahodová vášeň a detský nealko drink s gumenými macíkmi podľa vlastnej receptúry.  Asistoval jej spolužiak Oliver Tóth.

„Terku som oslovil z dvoch dôvodov. Jednak preto, že je z Rimavskej Soboty, Druhým dôvodom bolo, že je veľmi šikovná, niekedy pri mne brigádovala. Mám rád, keď sa mladí ľudia dostávajú k možnosti rpezentovať svoje zručnosti,“ vyjadril sa majiteľ Bufetu Kaskády Vladimír Piliar. Dodal, že šikovnú študentku mieni osloviť aj v súvislosti s inými akciami. Kúzla mladej barmanky návštevníkov zaujali, o čom svedčila hojná účasť.

Tereza Miklovičová sa pravidelne zúčastňuje barmanských súťaží a žne úspechy. Svoje zručnosti najvýraznejšie prejavila na medzinárodnej súťaži Návrat k tradíciám v Bratislave, na ktorej triumfovala. Na 13. ročníku festivalu krajín V4 FOURFEST skončila štvrtá a na súťaži Gastro Poděbrady 2023 sa umiestnila na 3. mieste v zlatom pásme. Je predsedníčkou Študentského parlamentu.

Marta Kanalová