Primátor ocenil aj našu žiačku Simonu Šustekovú

Primátor ocenil aj našu žiačku Simonu Šustekovú

Primátor mesta Jozef Šimko prijal 26. júna na radnici  a ocenil  najúspešnejších žiakov tunajších základných, stredných škôl, CVČ Relax, ZUŠ i škôlkarov počas toho školského roka. Medzi nimi bola aj žiačka našej školy Simona Šusteková.

Primátor vo svojom príhovore poďakoval žiakom za dosiahnuté výsledky a úspešnú reprezentáciu škôl na rôznych súťažiach. Zároveň poďakoval aj rodičom a pedagógom, ktorí sú pri ich úspechoch nápomocní.

Simona Šusteková navštevuje tretí ročník hotelovej akadémie. Je komunikatívna, zodpovedná a vždy veselá. Vo voľnom čase sa venuje hasičskému krúžku, baristike a svojmu vlčiakovi Maxovi. Okrem toho, že je vynikajúcou žiačkou, úspešne reprezentuje našu školu na súťažiach zručností v kategórii barista. Na medzinárodnej súťaži FOURFEST dostala špeciálne ocenenie Latte art a na baristickej súťaži Prievidzský rytier čiernej dámy v Prievidzi získala prvé miesto a cenu Školy baristu. Simona Šusteková sa zapája aj do rôznych študentských aktivít. K oceneniu primátorom mesta jej blahoželáme.

Marta Kanalová