Študenti majú nové tričká

Svetlo sveta nedávno uzreli nové školské tričká s mottami: „Zázraky sa predsa dejúJednoducho najlepší.“ Sú moderné, upútajú na prvý pohľad a žiakom sa páčia. Iniciatíva vzišla od samotných študentov. Rokoval o tom aj Študentský parlament na návrh jeho podpredsedu Alexa Székelyho z III.H.

„Nové tričká boli zavedené podľa nápadov študentov. Chceli najmä čiernu farbu, pretože tá je najobľúbenejšia, ale aj červenú. Vedenie školy nám vyšlo v ústrety a v marci sme riešili potlač tričiek, následne sme ich rozdali do prevádzok,“ povedal podpredseda Študentského parlamentu Alex Székely.

V novom dress code sa objavili naši žiaci na medzinárodnom festivale FOURFEST. Je to dobrá reklama, ale aj identifikácia so školou. Ako prezradil Alex Székely, od nového školského roka je v pláne ďalší nový dizajn tričiek s logom a názvom našej školy.

Marta Kanalová